...

Rekuperacja – Grodzisk Mazowiecki i okolica

Rekuperacja w Warszawie, Grodzisku Mazowieckim, Pruszkowie, Brwinowie, Żyrardowie

Rekuperacja to system wentylacji mechanicznej, który odzyskuje ciepło. W nowoczesnym budownictwie mieszkalnym montaż rekuperacji pozwala na zaoszczędzenie nawet 50% kosztów ogrzewania w porównaniu z obiektami bez systemu odzyskiwania ciepła. Montaż rekuperacji powinien być rozważany już na etapie projektowania domu.

Rekuperatory różnią się między sobą w zakresie parametrów pracy. Ich wybór powinien być uzależniony od wielkości wentylowanego obiektu, a także jakości samego urządzenia. Montaż rekuperacji renomowanej marki gwarantuje wydajną i oszczędną pracę oraz niską awaryjność systemu.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

 

  • Zespół wykwalifikowanych specjalistów
  • Najnowsza wiedza z zakresu instalacji wentylacyjnych
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Projektowanie instalacji rekuperacji

 

Co oferujemy?

 

  • Wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła
  • Projekt instalacji rekuperacji dopasowany do specyfiki wnętrza i potrzeb Klienta
  • Najlepszej jakości produkty o trwałości i bezawaryjności
  • Tylko produkty sprawdzonych marek

 

Rekuperacja: Projekt, Montaż, Serwis

 

PRO-CON specjalizuje się w doradztwie, projektowaniu, montażu i serwisie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Skierowaliśmy naszą ofertę do klientów indywidualnych, którzy szukają rekuperatora do swojego domu, oraz deweloperów, którzy realizują inwestycje mieszkaniowe.

W Grodzisku Mazowieckim i okolicach zapewniamy profesjonalną obsługę instalacji rekuperacji dla każdej inwestycji. Nasz zespół składający się z wykwalifikowanych specjalistów zapewnia wydajną i doskonałą kondycję rekuperacji.

Oferujemy profesjonalny serwis zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Ponadto oferujemy sezonowe przeglądy, w trakcie których wymieniamy zużyte części i filtry oczyszczające powietrze.

Zapraszamy do współpracy Klientów z terenu Grodziska Mazowieckiego i okolic.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.